×

Bellaction Duo

DÜNYADA VE TÜRKİYE’DE BİR İLK SAPPHIRE’DEN “BELLACTION DUO” İLK VE TEK, BEŞ TEDAVİLİ GÜZELLİK VE SAĞLIK SİSTEMİ

BELLACTION DUO, sadece profesyonel bir teknik ekipten oluşmakla kalmayarak, aynı zamanda estetik ve tıbbi estetik profesyonelleri tarafından son derece hassas bir şekilde geliştirilmiştir. Uzun zamandır, estetik ve medikal estetik dünyası ve seçkin pazarlarında mükemmel sonuçlar elde etmek için, çok özel olarak, yepyeni bir teknoloji olarak tasarlanmıştır.

Cilt üzerinde çok sert vakumlamalarla çalışan ve hasara neden olan diğer mekanik sistemlerin aksine, BELLACTION DUO, sorunsuz bir şekilde KOMPRESYON (İtme yöntemi) ve SÜRTME yaparak çalışır. Bu sistemde, çalışılan dokuya herhangi bir zarar verilmez ve sorunsuz tek yoludur. BELLACTION DUO, çok kısa sürede şaşırtıcı derecede mükemmel sonuçlar veren, en derin ve sert dokuda da, yumuşak dokuda da titizlikle çalışan ve cildin gevşekliğini de yok ederek eski haline dönmesini sağlayan bir sistemdir.

BELLACTION DUO, özellikle profesyonellerin çalışmalarını kolaylaştırmak, estetik ve terapötik tedavilerde mükemmel sonuçları ile kullanıcının yorulmadan veya ellerini kasmadan veya sıkmadan çalışabilmesi için tasarlanmış bir sistemdir.

Elektrot, elektrik akımları, elektrik dalgaları kullanmaz! BELLACTION DUO, yalnızca kızılötesi ısının (infrared) ve CO2 etkilerinin çok güçlü titreşimleri ile derin bir mekanik çalışma gerçekleştirir… BELLACTION DUO, %100 non-invaziv tek ve en yeni sistemdir, tamamen DOĞAL BİR İYİLEŞTİRME SİSTEMİYLE çalışır!

Çok yönlü ve dokunmatik 10 inç renkli ekran.
Hem Estetik, hem de vücut terapilerinde “vücut bakımları için 7 program” ve “yüz bakımları için 2 program” bulundurur.

Bellaction Duo

DÜNYADA VE TÜRKİYE’DE BİR İLK SAPPHIRE’DEN “BELLACTION DUO” İLK VE TEK, BEŞ TEDAVİLİ GÜZELLİK VE SAĞLIK SİSTEMİ

 • Uçları değiştirilebilir 2 tutamaklı, vücut ve yüz bakımı için, her biri çok güçlü ve sessiz olan 2 adet motorlu başlıklarla çalışır.
 • Estetik ve terapötik tedaviler için “Vücut için 4 adet”, “yüz bakımı için 6 farklı başlık bulundurmaktadır”.
 • Kablo düzeneği çok hafif olsa da, yüksek taşıma kapasitesiyle, tedaviler sırasında kullanıcıya veya hastalara zarar ve rahatsızlık vermemek üzere özel askılıkla tasarlanmıştır.
 • Yüksek kaliteli kızılötesi ışınlar üretebilen teknolojiyle üretilmiştir.
 • Güçlü motorlarında ayarlanabilir titreşim sistemi, yapılacak işleme göre ayarlanabilmektedir.
 • USB girişi ve hoparlörleri, cihaz ekranındaki kontrolünüzle, tedavi sırasında istediğiniz müziği seçme ve dinleme şansı sunmaktadır.
 • Ayrıca, profesyonellerin ellerinde herhangi bir kesi vb korumak üzere pürüzsüz bir yüzeyle desteklenmektedir.

VÜCUT

Derin fizyoaktif masaj sistemi.

Ciltten kaslara, BELLACTION DUO, TÜM CİLT DOKULARI ve TİPLERİ ÜZERİNDE ÇALIŞAN, ÇOK AMAÇLI, ESTETİK VE TEDAVİ PAZARINDA BİR İLK VE TEK SİSTEMDİR.

 • Bellaction Duo, bize 5 farklı türde tedaviyi, hastalarımızın talep ettikleri sonuç ve tedavilerle getiren tek cihazdır. En kötü selülitleri bile ortadan kaldırır, tüm yumuşak dokuları sakinleştirir, vücudun tuttuğu sıvı ve doku su toplamalarını giderir, yeniden şekillendirir veya istenmeyen kısımları ortadan kaldırır. Ayrıca ve genel olarak; eklem deformasyonlarına ve sertliklerine yol açan kasların, tendonların veya diğer dokuların kısalması ve sertleşmesi durumu gibi problemleri de ortadan kaldırır.
 • 2 BEDEN… Yapılan çalışmalarda, çalışılan bölgenin yeniden şekillendirilmesi, tadiledilmesi, istenmeyen sıvıların ortadan kaldırılması, yani vücudun yeniden yapılandırlması sırasında ağırlık kaybı olmaksızın, ortalama 2 beden incelme yapabilen tek cihazdır.

BELLACTION DUO, DİĞER SİSTEMLERLE PARALEL ÇALIŞMA YAPMAYA TEKNOLOJİSİNİN YENİ OLMASI İTİBARI İLE UYGUN DEĞİLDİR veya DİĞER BİR CİHAZ İÇİN TAMAMLAMA TEDAVİ YAPMAK ÜZERE ÜRETİLMİŞ BİR CİHAZ DEĞİLDİR. Sadece “DOĞAL TERAPİ SİSTEMLERİ” ile sonuçlarını tek başına alır.

BELLACTION DUO, amaçlarını geliştirmek veya başarmak için başka bir tedaviye ihtiyaç duymaz. Onu diğer markalardan ayıran en büyük şey BÜYÜK SONUÇ FARKLARIDIR! Ancak, gerekirse, profesyonellerin diğer tedavilerle birleştirmeye karar vermesi durumunda, BELLACTION DUO, diğer sistemler ile sadece onlara yardım edecek şekilde uyumlu olabilir.

“BELLACTION DUO ile vücut tedavilerindeki bugüne kadar yapılmış olan yanlış anlamaları ortadan kaldırıyoruz!”

Medikal Estetik ve estetik pazarında bugüne kadar selüloit yok etme de en iyi sonuçlar, herkesin bildiği, sıkma, yoğurma, emme, sürükleme vb. sistemlerle elde edilmiştir. Bu işlemlerin tümü, çalışma prensipleriyle ancak cildin dış katmanlarında çalışmaya uygundur. Ancak hiçbiri dokulara erişememektedir.

İnatçı selülit, yani giderilemeyen selülit daha derin katmanlardadır. En inatçı selüloitler ve deformasyona uğramış kaslar, hepsi ciltte aşırı yumuşama, sarkma ve gevşemeye neden olur. Ancak, diğer cihazların sistemlerinin hepsinde; mantık dermis ve epidermis traksiyonlarını tetiklemek ve bahsi geçen bozuklukları tedavi etmektir.

Eğer bu diğer sistemler, yüzeysel de olsa selüloitlerin yok edilmesinde sadece bu işlemlerle, yüzeysel çalışmayla şimdiye kadar kendi içlerinde ve kendilerine kıyasla optimal sonuçlar elde etmişlerse; BELLACTION DUO’nun vakumlama ile elde edilen sonuçların karşısında, en dıştaki dokularda herhangi bir emiş ve çekişe neden olmadan BASKI ve KOMPRES yapan bir sisteme sahip olduğunu ve en inatçı selüloitlerin ve kasların bulunduğu en derin dokularda bile bir KOMPRESYON gücü yaratarak tedavi gerçekleştirdiğini hayal edin.

Çıkcak sonuçların ve kanıtlarının gücü, BELLACTION DUO’nun medikal estetik ve estetik/güzellik pazarındaki imajını göstermek ve anlatmak açılarından en iyi argümanlardır.

MEYDAN OKUYORUZ:

Tedavilerimizdeki en yaygın talepler; hastalarımızın vücutlarında bulunan, hoş olmayan hacimleri ortadan kaldırmayı ve bu istenmeyen görüntüleri, hem pürüzsüz, hem selülitsiz hem de sıkı bir cilt görünümüne sahip, estetik açıdan dengeli bir kadın figürüne dönüştürmeyi İDDİA ediyoruz.

PROBLEM:

Kötü bir şekilde gelişen bu çirkin hacimler, çıkıntılar, çoğu durumda farklı dokulardaki iltihaplanmalarla birlikte, yağ, sıvı ve toksin kümelerinden oluşmaktadır.

 • Yağlar
  Yağ dokusu, lipidleri bir enerji kaynağı olarak tutma işlevlerini yerine getirir ve böylece hücre şişmelerine, iltihaplanmasına, yağ hacminde önemli bir artışa ve cildin turuncu ten görünümüne dönmesine neden olur.
 • Sıvılar
  Hücre zarları, metabolik dengesizlikler yüzünden, akışkan olan iletim kapasitelerinin azalmasından ve içinden geçmesi gereken sıvıların tutulmalarına neden olarak dakışkanlıklarını kaybederek vücutta kalırlar.
 • Toksinler
  Kılcal sistemin tıkanması ve sıkışması ile lenfatik sistemin hücre değişimi ve yenilenmeleri çok sınırlı hale gelir. Bu nedenle kan akışkanlığı da gereken dolaşımı sağlayamaz. Maalesef hücresel kalıntılarla doymuş hale gelir. Bu nedenle tüm dokuları besleyebilmesi çok düşüktür. Bu durum da, zayıf atrofiye neden olan oksijen dolaşımına yol açar. Kaslar, tonunu kaybeder ve liflerindeki hacim eksikliğinden dolayı, sarkma, çıkıntı, bollaşma vb. çirkin görüntüler oluşturur.

“Hoş olmayan hacim deformasyonları estetik görünüm kaybına neden olur!”

KULLANIM ALANLARI

Piyasadaki halen kullanılan sistemlerle, tamamlanmamış sonuçlara ulaşırız, belirli bir miktar hacim düzeltme ve cildin görünüşündeki kısmi iyileşmelerle sınırlı kalırlar. Fakat bu daha önce elde edilmiş sonuçlar bizi en inatçı selülitleri yok etme, estetik hacimleri düzelterek artırma, kadın figürlerinin güzelliğini artıran ve derin dokulardaki yoğun yağ kaplı alan ve kaslara bile erişip yok etme olanaklarını değerlendirmede durduramadı. BAŞARDIK!

Piyasada adiposit zarlarını kıran, bazıları akıma göre lipolizi aktive eden veya bazı ürünlerin prensiplerini aktive ederek çalışan sistemler vardır. Bazıları kas kasılmalarını uyarır, bazıları yüzeysel dokuları harekete geçirir, bir diğeri kontrollü vakum basınçlarıyla tahliye eder ve ortadan kaldırmaya çaışır. Ancak tüm bu cihazların büyük bir sınırlama sorunu vardır, yalnızca sınırlı işlevlerini sunabilirler. Bu yüzden hepsi bir şekilde limitli yeteneklere sahipken ve tam, doğru ve bitmiş sonuca götüremezler.

“BELLACTION DUO, tüm bu yetenekleri bir TEK SİSTEM altında toplar ve metabolizmanın tekrar aktif hale gelmesini sağlayarak, farklı vücut sistemlerinin dengesini geri kazandırarak, yıllarca aradığımız tüm sonuçları hastalarımıza aynı anda sunar.

 Sapphire Markasında olduğumuzu asla unutmadan, hem sağlık hem de estetik pazarlarında her zaman en iyi sonuçları veren cihazlar üretiyor, en iyi fiyatla, en iyi servisle, en güzel mekânlarda sergiliyoruz.

BELLACTION’IN DUO İLE GÜZELLİK İSTEDİĞİNİZ ÖLÇÜDE

 BELLACTION DUO:

Çok çirkin ve sağlıksız görünüme neden olan sorunların neler olduğunu zaten biliyoruz.

Ama onları nasıl ortadan kaldırabiliriz? İstenilen estetik hacimleri nasıl arttırabilir, nasıl yok edebilir ve bunları müşterimize güzel ve kadınsı bir figür olarak nasıl sunabiliriz?

BELLACTION DUO teknolojisi SELÜLİTLERİ NASIL YOK EDİYOR?

BELLACTION DUO adiposit üzerinde kuvvetli bir baskıya neden olur ve başlık kompresyonu sayesinde yağı difüzyon yoluyla içeriden dışarı atar (yağ, önemli bir basınca maruz kalan bir iç kısımdan basınçsız bir dış cepheye geçer) ve lenfatik eliminasyon yollarına yönlendirilir ve aynı tedaviler sırasında kan dolaşımı artar. İşlem sırasında, aynı zamanda; atıkların, yağların, toksinlerin ve sıvıların boşaltılması için tüm işlemler kullanılmaktadır.

BELLACTION DUO, piyasadaki en inatçı selülitlerin bulunduğu derinin en derin katmanlarına erişen ilk ve tek sistemdir.

BELLACTION DUO vücut sıvılarını ve su toplamasını, iltihabını nasıl drene eder ve ortadan kaldırır?

BELLACTION DUO tüm yumuşak dokulardaki problemleri derinlemesine vibrasyon ve başlıklarındaki masaj gücü ile eleyerek, vücudumuzdaki doğal süreçleri harekete geçirir ve OSMOSIS (sıvıların yarı geçirgen membranlardan geçme hali) olarak adlandırılan fizyolojik bir prosese pozitif olarak müdahale eder. Bu vücut sıvısının geçemediği yerlere geçirgenliği sağlatır ve hücrelerde tutulan sıvıların boşaltılması için, lenfatik kanallara ve venöz sisteme atılma halini gerçekleştirir.

BELLACTION DUO, karında toplanan yağlanmayı ve hücrelerde bekleyen kirlenmiş suyu nasıl ortadan kaldırır?

Tüm abdominal bölgelerdeki kas gerginlikleri ve bazı gıdalara somatizasyon veya reaksiyonundan kaynaklanan problematik sindirim yolları problemleri nedeniyle oluşan, nörotransmiterlerin işlevlerini engelleyen ve bunların içinde bulunan farklı sinir dalları üzerinde kompresyon oluşturur. Farklı doku ve organlarda disfonksiyona neden olan bu durumu çözebilmek için tek doğru yol budur.

Sonuçlardan biri, sindirim sürecinin yavaşlamasına ve yağ ve vücuttaki istenmeyen suyun çoğalmasına yol açan gıda atıklarının, sıvıların, gazların vb. sonucunda ortaya çıkan yavaşlama ve durgunluklarının ortadan kaldırılması işlemidir.

Anatomik formları nasıl yeniden şekillendirip eski haline getiriyoruz?

BELLACTION’ın çalışma yöntemi, sıkıştırmayla, sinir impulslarının, besinlerin ve oksijenin tüm dokulara gelişini engelleyen engelleri ortadan kaldırır; estetik hacimleri (kasları) artırarak dişi figürlerin yeniden şekillenmesini sağlar. Aynı zamanda hoş olmayan çıkıntıları/hacimleri de ortadan kaldırır (yağ, sıvı vb.)

BELLACTION SARKMALARI nasıl toparlar, iyileştirir ve ortadan kaldırır?

Çünkü dermis ve epidermis gibi derin cilt dokuları, BELLACTION DUO ile yapılan işlemler sırasında herhangi bir mekanik çekime maruz kalmaz, ancak yüzeyler üzerindeki başlıkların dönerek kaymasıyla çalışır, derileri emmeden onları beslemek ve tonlamak için kullanılır. Sıkıştırma, itme, yoğurma, kaydırma veya benzeri hareketler gibi.

BELLACTION ağrıyı nasıl ortadan kaldırır ve kan dolaşımını nasıl iyileştirir?

Çoğu durumda ağrı, sinir pleksuslarının sıkışmasından kaynaklanır. Bu sıkıştırma, kasların hasar görmesi veya besleyen kan yollarının tıkanmasından kaynaklanır.

Sinir pleksusu sıkıştıktan sonra, ağrı meydana gelir ve bu da kas kasılmalarına ve yolu boyunca reaksiyonlara neden olarak daha fazla baskıya neden olur.

BELLACTION DUO’nun çalışma sistemi, bu bölgeleri kas dokularında sabit, düzenli ve derin bir basınç kullanarak, sıkıştırılmış pleksusları ve kılcal damarları serbest bırakmayı sağlamaktır.

Ağrı kısa sürede kaybolur ve tüm dokulardaki besin ve oksijen kaynakları, tüm arteryel sistemlerin aktivasyonu ile restore edilir ve çoğaltılır.

Bu durumda tüm dokular beslenir, şekillenme ve toparlanma ve ihtiyaç olan tüm fonksiyonlar dengeli bir şekilde eski haline toplanır. Tüm vasküler sistemin kas duvarları ve kılcal ağların bağ dokuları güçlendirilir.

BELLACTION DUO’nun SONUÇLARI:

Yüzeyde ve derinlikte çok yüksek bir verim alarak ANTİESTETİK HACİMLERİN SORUNLARINI ÇÖZDÜK! Her seviyeye indik ve çalışılan tüm dokulara sağlık verdik ve bunu Bellaction DUO dışında başka hiçbir sistemle yapamazdık.

Tüm kas dokuları üzerinde çalışarak, liflerini besleyerek ve eski haline getirerek anatomik doğru hacimlerini geri aldık. Güzelce dengelenmiş anatomik formları ile kadın figürlerini başarıyla elde ederek istenen estetik hacimleri yerine koyduk.

Cildi herhangi bir mekanik çekişe maruz bırakmayarak, sağlıklı ve güzel görünümlere sahip, pürüzsüz, sıkı bir görünüm elde ettik ve portakal kabuğu denen selülit kabuklarını tamamen elimine ettik.

Tedaviler sırasında; kaslar üzerinde çalışmanın bir sonucu olarak, “düşmüş, sarkmış ” kalçalar yuvarlatılmış şekillerini geri kazanır ve doğru pozisyonlarına geri getirilerek yükseltilir. Karın ve bel kaybı hacimleri ve sertlikleri geri alınır. Uyluklar, arzu edilen kadınsı formlarına geri geldiler, estetik hacim kaybını geri kazandılar, önceki halleri ve bedensel dengeleriyle aynı oldu.

BELLACTION DUO sistemi sonuçlarını; kilo kaybına ihtiyaç duymadan, varolan hacmi ve ebatları sıkılaştırıp şekillendirerek sonuçlarını elde eder; tedavi sırasında 2/3 kilo vermiş ve 2 beden küçültmeyi başaran hastalarımız olmuştur.

ANLAŞILMASI GEREKEN:

“Bizim açımızdan minimum çabayla mükemmel bir çalışma yaptık, ancak her şeyden önce müşterilerimize yıllardır talep ettikleri ve aradıklarını verdik ve BELLACTION’ın sonuçları hem bizim hem de beklentilerini kesinlikle aştı”.

“BELLACTION DUO için ancak; Yeniçağımız için çok akıllı, yepyeni bir teknolojik cihaz ” diyebiliriz.

Sonuçlar:

 • En derin ve tıkalı selülitleri bile yok eder
 • Cilt ve dokularını sıkılaştırır güzel bir görüntü ve renge dönüştürür
 • Tüm vasküler sistemin sıkılaşmasını toparlanmasını sağlar
 • Tüm tedavi edilen dokulara kan tedarikinde artış oluşturur
 • Metabolizmayı aktif hale getirir
 • Lenfatik sistemi aktive eder
 • Vücutta bulunan ve istenmeyen iç ve dış sıvıları ve toksinleri yok eder
 • Cilde sağlamlık, pürüzsüzlük ve sağlıklı bir görüntü verir.
 • Vücuttaki hem kas, hem de cilt bollaşmasını, sarkmaları vb tedavi eder
 • Kas kontraktürlerini ortadan kaldırır

YÜZ

 • Cildi her vakumlamasında, çekiştirmesinde hırpalayarak ve deforme ederek harekete geçiren diğer sistemlerin aksine, Bellaction DUO NE YÜZ DOKUSUNDA, NE DE VÜCUT DOKUSUNDA herhangi bir çekişe vakuma ve hırpalamaya neden olmadan KOMPRESYON ve KAYDIRMA teknolojisi ile çalışır. Bu yüzden şaşırtıcı derecede mükemmel sonuçlarla KISA SÜREDE VE TAVSİYE EDİLEN KIVRIMLARA ulaşmanızı sağlayacak tek sistem BELLACTION DUO ‘dur.
 • Profesyonellerin ihtiyaç duydukları işleri kolaylaştırmak, yüz tedavilerinde ki muhteşem sonuçlara ulaşmak, sonuç beklentilerini maksimum düzeye çıkartmak, ellerdeki ve bedensel yorgunluğa neden olmadan sizler için çok özel olarak tasarlanmış bir sistemdir. Bu özelliklere sahip piyasada CİHAZ YOKTUR! BELLACTION Duo’nun sistemi ile ilgili en dikkat çekici noktalar, daha önce hiç görülmemiş mükemmel sonuçlarıdır.

Yüz estetik tedavileri için maksimum sonuçlar…

Sistem çoklu tedavilerden ve kombine tedavilerden oluşur:

 • Peeling veya Soyma Sistemi
 • Derin fizyo-aktif masaj
 • Titreşimli sedasyon masajı
 • Kriyo-aktif tedavi (derin masaj + CO2)
 • “Hepsi bir sistemde”, tek bir cihazda! Çok yönlü, pratik ve temiz.

BULGULAR (aynı sistemde 5 farklı inanılmaz sonuç)

 1. Tonlama

Kas hacmi arttırıcı; Gerilim lifleri serbest bırakılır ve kan dolaşımı tekrar etkinleştirilir. Hücresel değişimin hızlandırılması ile bu işlemler istenilen hacmin beslenmesini ve arttırılmasını sağlar.

 1. Decontracting

Cihaz botoks efektleri üreterek, kırışıklık olan bölgelerin ifadelerini azaltan veya kasları sıkıştırarak, kas gerginliklerini ortadan kaldırır ve rahatlatır.

 1. Yenileme ve hücresel vücut dengesi

BELLACTION DUO, cilt yüzeylerindeki ölü hücreleri elimine eder ve dokuların geri kalanı için cilt hücrelerine besin ve oksijen tedarikini çoğaltır. Buna karşılık, ölmüş hücre kalıntılarını, istenmeyen yağları ve sıvıları ortadan kaldırır. Hücrelerin işlevleri, sağlıklı, pürüzsüz ve şık görünümlü ciltler için hayati olan kolajen ve elastinlerin üretimini dengeler ve arttırır.

 1. Sıkılaştırıcı
  Doğal olarak toksin, yağ ve sıvıyı gideren tüm dokular BELLACTION DOU ile doğru arteriyel beslemeyi alır, cilt tonlanır ve liflerini yeniden şekillendirir. Meşhur “göz torbaları” azaltılmış veya ortadan kaldırılmış, ayrıca gözlerin etrafındaki koyu renkli halkalar ve göz kenarlarındaki “kaz ayaklarının” azaldığı ve cildin aydınlık ve pürüzsüz hale geldiği anlaşılmıştır.
 2. Dekonjestif Kas Gerginliği
  Toksinler ve sıvılar yok edilemezse, bu durum vücuda kan arzı eksikliği getirir. Bunları oluşturan dokular zamanla besinlerin ve oksijenin gelişimini daha da azaltan kan damarlarının tıkanmasına neden olur. Daha spesifik olarak; kılcal ağlardaki vasküler sistemlerin duvarlarına beslenmenin sağlanması, aynı zamanda kırılganlıkların üretilmesidir. Derin masajlarla, arteriyel akımlar ve venöz dönüşler tonlanarak ve güçlendirilerek çoğaltılır.

CO2 KARBONTERAPİ ETKİSİ

Dolaşım problemlerini ve egzema gibi dermatolojik problemleri ve romatolojik patolojileri tedavi etmek için uzun yıllardan beri kullanılan bir tekniktir. Yara izleri aynı zamanda CO2 ile karboksitrapi için önemli bir endikasyondur ve bu özellik, kollajen ve elastin oluşumlarının uyarılma özelliklerinden faydalanır.

Dokularda salınan CO2 soğuktur ve ciltte ph değişimi meydana getirir. Soğuk, vasküler sistemlerin duvarlarının büzülmesine neden olur, iç akışını arttırır ve pH’ı düşürür. Mikro sirkülasyonları artıran ve gerekli cilt hücrelerinin onarımını sağlayan nitrik asit gibi kimyasal maddelerin salınımını teşvik eder.

Nitrik oksit, keratinositlerin oluşumuna, fibroblastlardaki kollajenlerin sentezine katkıda bulunur ve yeni damarların oluşumuna ve yeterli bir epitelizasyona katkıda bulunarak, sitokinlerin oluşumuna yardımcı olur. Ancak, karbondioksit ayrıca dokulardaki Bohr etkilerini uyarır. Özellikle işlenmiş ciltlerde, hemoglobinden ciltlere besin ve oksijen tedarikini artırarak, ciltlerde veya işlenen dokularda son oksijen konsantrasyonlarının yükselmesini sağlar.

CO2 karboksi terapi ile tedavi edilen derilerdeki ilk işaretlerden biri, dokulardaki gerçek değişimdir ve deriler daha homojen ve pürüzsüz hisseder.

Özetle, BELLACTION DUO’ FACIAL başlığının derin masajları ile birlikte CO2 uygulaması, deriler üzerinde biyokimyasal işlemlerin aktifleşmesini sağlar ve bu da onları oluşturan liflerin onarımına yol açar. Sonuç olarak, BELLACTION DUO, ayrıca akne sekellerinin tedavisi için mükemmel bir ortaktır ve sonuçlar muhteşemdir.

Kırışıklıklar nasıl azaltılır ve giderilir?

Tüm yüz kırışıklıkları, yüzdeki ve kranyal kasların kasılmasıyla oluşur, BELLACTION DUO’nun derin fizyoaktif tedavileri ile hafifletilebilir ve hatta yok edilebilir.

Kasılma kasları, derilerin farklı katmanlarını belli noktalara toplar ve mimiklerle bu durum kırışıklıklar yaratır. BELLACTION DUO ile bu kontraktürleri ortadan kaldırıyoruz. Kasları doğru anatomik uzunluklarına döndürerek, dermisin ve epidermisin gevşemesine ve iyileşmesine izin veriyoruz. BELLACTION DUO, ayrıca bir botoks etkisi yaratacak ve bu durum yüz de rahat ve homojen görünüm sağlayacak.

BELLACTION DUO cildi nasıl gençleştirir ve sıkılaştırır?

Tedavi edilen tüm yumuşak dokularda, besinler ve oksijen arzı, derin bir fizyoaktif masajın ve karboksi terapinin etkisiyle çoğaltılır. Aynı zamanda, bu dokuların düzgün bir şekilde beslenmesini önleyen tüm engelleri de ortadan kaldırıp (yağlar, sıvılar, toksinler …) iyi beslenmiş ve oksijen dolmuş ciltlerle, son derece yumuşak, pürüzsüz ve olması gerektiği kadar sağlıklı hale gelecektir.

BELLACTION DUO biriken yağları nasıl ortadan kaldırır?

BELLACTION DUO, venöz ve lenfatik sistemler tarafından doğal olarak elimine edilecek olan hasarlı veya ölü hücrelerinin yanı sıra, interstisyellerin içine atılmalarını teşvik ederek, farklı yüz bölgelerinde yağ konsantrasyonlarını oluşturan adipositler üzerinde önemli bir baskı uygular.

BELLACTION “kaşları” nasıl kaldırır? Gözaltı torbalarını nasıl yok eder?

Başlangıçta, gözlerin etrafındaki torbalar genellikle dolaşım bozukluklarından kaynaklanır. Yağ ve sıvıların birikmesi ve ayrıca hidrasyon eksikliği, şişmeyle kendini gösteren süreçlere ve çok belirgin bir yorgunluk görüntüsüne neden olur. BELLACTION DUO, HİÇ BİR VAKUMLAMA YAPMADAN bu oluşan ve istenmeyen durumları ortadan kaldırır. Gerekli besin maddelerini tüm dokulara hiçbir çekme işlemi yapmadan ancak ancak güçlü titreşimlerini kullanarak, botox etkisi yaratarak ortadan kaldırır.

BELLACTION bruxism (Diş gıcırdatma) semptomlarını nasıl iyileştirir?

Hepimiz biliyoruz ki somatizasyonla yüz kasları dinlenmenin veya uyumanın evrelerinde bile sürekli kasılmalar gösterebiliyor. BELLACTION DUO bu kasılmaları çözen ve onları doğru anatomik uzunluklarına döndüren kas lifleri üzerindeki derinde çalışabilmenin ortaya çıkardığı en olumlu etkilerinden biri. Sonuç olarak, sıkıştırılmış sinir pleksusları serbest kalarak, çenelerdeki veya servikal bölgelerdeki ve trapeziuslardaki ağrı kaybının yanı sıra kas gevşemesi sağlanır ve diş gıcırdatma son bulur.

Bu tedavilerle BELLACTION DUO ne gibi başka sonuçlar veriyor?

 1. Soğuk algınlığı nedeniyle oluşan kılcal damarlardaki kan akışı eski haline gelir, kan akışını arttırır.
 2. Tedavi edilen dokularda oksijen konsantrasyonunu arttırır.
 3. Kan damarlarını oluşturan kas ve kas-bağ liflerine beslenmeyi ve oksijeni arttırır.
 4. Yavaşlayan metabolik süreçlerin aktivasyonunu sağlayarak sağlıklı yapı oluşur.
 5. Enflamatuar süreçlerin aktivitelerini azaltır.
 6. Ödemelerin azaltılmasını sağlar
 7. Sivilce izleri ve küçük yaraların iyileşme süreçlerini hızlandırır.

İŞ PROTOKOLÜ

 1. Makyaj temizleyici, temizleyici süt + tonik. (Manuel)
 2. Soyma veya dermabrazyon (özel başlıklar)
 3. Pürüzsüz başlıklar ve CO2 salınımı ile spesifik tedavi (vitaminler, hidrasyon, sıkılaştırıcı, dekonjestan, vb.). Tüm yüz dokuları ve boyun bölgesi üzerinde, kırışık ve tüylü alanlarını etkileyecek herhangi bir çekişe neden olmadan derinlemesine bir çalışma yapar.
 4. “Vücut için 4 başlık”, estetik ve terapötik tedavi ve “yüz bakım için 6 başlık”.
 5. Kablonun yüksek taşıma kapasitesiyle özel olarak isteğe bağlı, isteğe bağlı olarak hizmetinizde olup olmadığını ya da hastalara zarar vermez veya rahatsız olduğunu.
 6. Yüksek kaliteli kızılötesi (infrared)
 7. Güçlü ve fonksiyonel titreşim sistemi (vibrasyon)
 8. USB girişi ve hoparlörler, kolay kontrol edilen renkli ekran
 9. Ayrıca kullanıcı profesyonellerin ve hastaların korunması için pürüzsüz bir yüzeyle desteklenmektedir.