×

Buz Başlık

-10 Dereceye kadar soğuyabilen gerçek Buz Başlık.

Sapphire Buz Başlık buz lazer cihazı tüm sağlıklı ve en son teklolojileri kapsayan %100 etkili ve test edilmiş bir cihazdır.

Bu yenilikler, piyasada bulunan diğer cihazlarda karşılaştığınız bütün hataların, yani donanımları test edilmeden piyayasa sürülen diode lazerlerin kapasitesini zorlamasından kaynaklanan tüm arızaları kapsar.

Sapphire Buz Başlık bildiğiniz en iyi cihazlarla karşılaştırılabilir. Bu cihaz lazer epilasyon cihazları içinde en iyi inovasyon ödülüne sahip, medikal belgeli, CE bir diode lazerdir.

Ürünü Detaylı İncelemek İçin;
www.buzbaslik.com

  • En Çok Satan Ürün
  • En İyi İnovasyon Ödülü
  • CE Belgeli Diode Lazer
Buz Başlık
Buz Başlık

Yenilikçi Teknoloji Güçlü Performans

  • Maksimum 4-6 seansta kesin sonuç
  • 1 yerine 2 ay aralıklı epilasyon seansı
  • İşlem süresinde fark yaratacak çabukluk
  • Açık renk tüylerde üstün başarı
  • Yüksek teknolojisi ile inovasyon ödüllü
  • Güçlü motor ve güçlü başlığı sayesinde aralıksız aynı performansta tedavi imkanı

Eşsiz teknoloji ile 1200W 200A gücündedir. Enerjisini kıl köküne hiçbir güç kaybı olmadan göndermek üzere, kendine ait ödüllü sistemi ile, kondansatörü devre dışı bırakılmıştır. Bu sayede enerji kaybı oluşturan atış aralarındaki yükleme ve boşaltma zamanları neredeyse yok denecek kadar azaltılmıştır.

Sapphire Buz Başlık, teknolojisi sayesinde çok güçlüdür. Tekli, çoklu ve ütüleme modlarında en yoğun mekanlarda bile sorunsuz ve sürekli çalışma imkanı sunar.

-10 Dereceye Kadar Soğutabilme Özelliği

İçerisindeki hi-tech soğutma ünitesi, başlığınızın -10 dereceye kadar kullanma derecesini aynı şekilde koruma imkanı sağlayarak hastalarınızın acı hissetmeden konforlu bir uygulama ile son derece mutlu olmasını sağlayacaktır.

Buz Başlık
Buz Başlık

Hangi Moda Yada Hangi Ayarlara İhtiyacın Olduğuna Sen Karar Ver

10 inç dokunmatik LCD ekrana sahip Sapphire daha kapsamlı fototipleri tedavi etmek için ayarlanabilir.

İsteğe bağlı olan uzaktan bağlantısı ile istatikleri, seansları ve toplam yıllık kullanımları kayıt altına alır. Bunlara ek olarak Buz Başlık, daha ileri ve ne istediğini bilen kullanıcılar için kullanım ayarlarını kontrol etme imkanı sağlar. Böylece her kıl ve cilt tipine uygun, güvenilir, hızlı ve olabildiğince kusursuz seanslar elde edebilirsiniz. Hatta eldiven ile de kullanımı mümkündür.

İlk Uygulamadan Sonra Gözle Görülebilen Sonuçlar

Sapphire Buz Başlık, 15 ve 30 milisaniyede kullanılan kısa atış teknolojisi ile çalışır. Bu süreler kıl köklerindeki en iyi termal etkiyi sağlayarak kökleri yok etmek için en uygun zamanlamadır. Etkisi aynı olmakla beraber yüksek melamin yoğunluğu olan ciltler için aşağıdaki skalada gösterilen (4,5,6 Fitzpatrick ciltleri için) seans sayısını artırmak gerekebilir. Bu tip hastalarda 100-400 milisaniyelik uzun atış modlarını kullanmak daha doğru sonuçlar almanızı sağlayacaktır.