×

HAKKIMIZDA

  • Medikal estetik alanında, dünyadaki gelişmeleri de yakından takip eden firmamız, en kaliteli sistem ve cihazları müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir.

Prime Medikal ; geliştirilen son teknoloji sistemleri ve yenilikleri takip etmeye devam ederek, son trend teknolojileri müşterilerine en nitelikli şekilde sunma hizmetiyle çıktığı yolculuğuna kararlı ve sağlam adımlarla devam edecektir.
En doğru hizmeti vermek için en nitelikli insan kaynağına sahip olma zorunluluğunu bilen Prime Medikal, sektörün en iyi insan kaynağını yetiştirmek ve geliştirmek üzere, uzman kadrosu ve temsilcisi olduğu dünya çapındaki markalarla işbirliği ile, eğitim ve gelişim faaliyetlerini sürdürmektedir. Eğitim ve sürekli gelişim Prime Medikal için vazgeçilmezdir.
Prime Medikal ; uluslararası Dubai , Fransa, Almanya, İspanya ve İtalya gibi, en önemli medikal estetik fuarlarını yakından izleyerek, en son trendleri takip edecek ve kendi nitelik-nicelik standartlarına en uygun cihaz ve sistemleri, en uygun koşullarda iş ortaklarının hizmetine sunmaya ve iş ortaklarına en nitelikli, en hızlı ve en güvenilir satış-satış sonrası hizmetlerini vermek için, var gücüyle çalışmaya devam edecektir.