×

Pivotpoint Ice

Daima Pürüzsüz ve Genç Ciltler, Depilasyonun Yeni Markası Pivotpoint!

Kalıcı Tüy Giderici
Koltukaltı tüyleri, bacaklar, bikini bölgesi veya vücudun diğer kısımları.

Cilt Gençleştirme
Gözenekleri küçültme, cildi sıkılaştırma, cildin elastikiyetini ve parlaklığını arttırma.

Leke Giderici
Çiller gibi çeşitli lekeleri temizleme, deride oluşan leke, yaşlılık lekeleri, güneş lekesi, vb.

Akne Temizleme

Pivotpoint
Pivotpoint

Pivotpoint Ice Çalışma Şekli

1. IPL epilasyon tedavisi için devrim niteliğinde bir teknolojidir. Geleneksel IPL, cildinize yüksek miktarda (enerji),
çoklu çekim çeker ,ancak düşük miktarlarda enerji uygular.

2. SHR modu tüy köklerini yavaşça ısıtır. Müşteriler sadece sıcaklık ve hafif bir karıncalanma hissederler, hatta bazıları hafif bir masajla karşılaşabilirler.

3. Sistem ayrıca, başlığının her zaman cilt üzerinde hareket halinde olduğu In-Motion ütüleme teknolojisini de kullanır.

Pivotpoint Ice’nin Avantaj ve Özellikleri

1. Sistem, diyot lazer epilasyon çalışma modlarını birleştirerek, pratik olarak ağrısız sonuçlar elde etmek için birden fazla çekim sağlamak için düşük enerji miktarlarında SHR çalışma modunu içerir.

2. “In Motion” ütüleme ile kombine edilen sistem, ışık teknolojisiyle kalıcı epilasyonda bir atılımı temsil ediyor. Tedavi geleneksel sistemlerden daha rahattır ve cilt daha iyi korunur.

3. Sistem tüm cilt tipleri, hatta bronzlaşmış olanlar için bile uygundur; Geleneksel Lazer ve IPL’nin aksine, SHR tüm yıl boyunca güneşten saklanmak zorun da kalmadan kullanılabilir.

4. Sistem, 1 milyon atış ömrü olan bir ithal flaş lambasını kullanır.

5. Epilasyon için 650-950nm ve cilt gençleştirme için 560-950nm dalga boyu kullanılır, özel olarak kristal filtreler hem mor ışık , hem de kızıl ötesi ışık üretir ve bu da ciltten büyük miktarlarda suyu emer.

6. Pivotpoint Ice güvenli çalışmayı sağlamak için su sıcaklığı, su seviyesi ve su akış sensörleri ile donatılmıştır. Her hangi bir potansiyel sorun varsa, cihazı otomatik olarak durduracaktır.

7. Pivotpoint Ice, tek darbeli bir IPL makinesidir.Müşteriler acı hissetmez, sadece 4-5 tedavi ile istenen sonuçlara ulaşılır.

Pivotpoint