×

Reference

Altın Pırıl Pırıl Bir Cilt Yaratıyor!

Altın iğne-Radyofrekans, “Ameliyatsız Cilt Gençleştirme” teknolojilerinde gelinen en son noktalardan biridir.

Sistemde tercih edilen özel tasarımlı altın kaplama mikro iğneler; cilt altını Radyo Frekans dalgalarıyla uyarır, cildin hedeflenen derinliklerine epidermal hasar meydana getirmeden ulaşırlar. Bu uyarılar sayesinde ciltte iyileşme süreci gerçekleşir. Oluşan bu terma hasarlanma, yeni kolejen ve elastin üretimine sebep olur.

Buna bağlı olarak Altın İğne tedavisi cildin üst tabakasında hücre gelişim faktörlerini harekete geçirir.

En önemli özelliği, bir seansta dahi ciltte total bakım yaparak mükemmel sonuçlar vermesi ve son
derece ağrısız bir uygulama olmasıdır.

Reference

Altın İğne Radyofrekansta minimal invaziv dermal ve volumetrik rejuvenasyon sistemi ile olumlu sonuçlara acısız ve hızlı bir şekilde ulaşmak mümkündür.

Mikro iğneleme işlemine başlamadan önce uygulamanın yapılacağı alana lokal anestezik krem uygulanır.

Mikro iğneler ciltte çok sayıda mikro delikler açarak cildin stimulasyonunu arttırır ve daha fazla kolejen üretmesine neden olur. Açılan bu deliklerden A ve C vitamini içeren veya günümüzde bilinen Somon DNA vb ürünler verilerek ciltte penetrasyon sağlanır. Bu tür ürünler cildi stimule ederek cildin canlanmasına, daha genç görünmesine ayrıca yardımcı olur.

Ek olarak, cilt sıkılaşmaya başlar yağ bezelerinin aktivitesi yavaşlar aknelerin azalması sağlanır.Tüm yaş gruplarına uygulanır. Yan etki oluşturmaz morarma oluşmaz, altın iğne kullanım alanları; cilt gençleştirme cilt yenileme, lifting, myüz germe, elastikiyet kaybı tedavisi, yüz, çene hatlarının belirginleştirmesi, boyun toparlama, dekolte toparlama ve ince kırışıklıkların tedavisi, sivilce izlerinin tedavisi, akne tedavisi, genişlemiş gözeneklerin sıkılaştırma tedavisi, cilt tonunun düzenlenmesi, sebumunun dengelenmesi, çatlakların tedavisi vb tedavilerde üstün başarılar göstermektedir.

Tedaviler

Ciltteki ton farklılıkları (Renk açma),

Akne izleri,

Akne tedavisi,

Hafif yara izleri,

İnce kırışıklıkların tedavisi

Cildin genç ve dolgun hale gelmesi

Çene ve çevresinin belirginleşmesi

Gıdı ve dekolte toparlama

Genişlemiş gözenek tedavisi mümkün olur.